Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко не зможе виграти президентські вибори в Україні. Таку думку в ефірі хард-ток-шоу висловив народний депутат України, колишній голова Верховної Ради Олександр Мороз.

Гість програми, коментуючи питання щодо президентського рейтингу Тимошенко, зазначив, що лідерка «Батьківщини» не зможе виграти президентські вибори в Україні.

Колишній спікер парламенту також пригадав, як він пропонував Тимошенко обійняти посаду голови ВРУ.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

«Пригадую, як велика частина парламенту накрита синьо-жовтим полотнищем, але фракція БЮТ відсутня. Вона вимагає дострокових виборів. Парламент працює, приймає важливі рішення, але вести засідання, коли ти бачиш таку картину, не годиться. Я запрошую Турчинова, а він тоді – права рука Юлії Володимирівни. Кажу, що я складу свої повноваження, і вже завтра ми підтримаємо Тимошенко на посаді голови ВРУ, бо це непотрібно для держави. Він сказав, що пропозиція цікава, аде він порадиться. Наступного дня приходить і каже, що Юля хоче бути прем’єром. От і відповідь на питання, у чому її мотивація. Справа пов’язана з матеріальними статками та з можливостями впливати», – зазначив Олександр Мороз.

Політик переконаний, що Юлія Тимошенко не виграє президентські вибори в Україні.

«Вона не буде президентом. Люди мають свою думку і мають власний досвід. От і той посил Тимошенко, що вона проти президентської влади, що в Україні треба робити канцлерську республіку на зразок Німеччини, то я добиваюся цього вже більше 20-ти років. Це те, проти чого вона та інші боролися, але тепер вони раптом прийшли до цієї ідеї, бо так простіше реалізувати свою владу. Я не випадково згадував, що вона не захотіла бути головою Верховної Ради, а хотіла бути прем’єр-міністром. Зрозуміло, що це фінанси, економіка і потоки.

Так, я розумію, що в суспільної думки є інерція, що є ті, хто на екрані чи трибуні заявляє, але люди забувають, а що було після того, коли це вже заявлялося», – прокоментував народний депутат.