Українських водіїв чекають зміни з водійськими правами і нові правила в'їзду в Євросоюз, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ще одна країна дозволила працювати українцям по безвізу. Готуйте робочий одяг!

Про це повідомив начальник головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. З початком 2018 року "міжнародні" водійські права перестануть діяти на території ЄС.

Україна повинна до листопада 2017 року завершити процес впровадження європейських директив, що стосуються водійських документів.

Криклій пояснив, що водіям доведеться заново проходити медогляд, щоб отримати документи нового зразка. Тести на знання правил дорожнього руху здавати не потрібно буде. Виросте і вартість нових водійських прав і в них з'явиться чіп. Ціна на нинішні становить 201 гривню.

"Ми також пропонуємо встановити в посвідченнях мікрочіпи. Наші сервісні центри вже забезпечені всім необхідним обладнанням, це убезпечить людей від підробок", – розповів про нововведення Криклій.

Термін дії прав обмежать 15-ма роками. Для водіїв вантажівок він скоротиться до 5 років. Посилять правила проходження медогляду для водіїв автобусів і вантажівок.

Аналогічні суворі норми діятимуть й для тих, хто керує автомобілем у віці від 50 років. Для них передбачено медогляд кожні три або п'ять років.