чернігів

Влада планує у разі необхідності направити бійців батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів», штурмувати базу розформованої роти спеціального призначення «Торнадо». Бійці «Чернігова» не хочуть бути знаряддям помсти в руках керівництва і готові стати на бік «торнадовців».
Про це повідомляє видання «ПІК» з посиланням на джерела в батальйоні «Чернігів», новину передає Корупція.Інфо

Як стало відомо, більшість бійців «Чернігова» відмовляється брати участь у ганебному штурмі бази побратимів і навіть готові, у разі, якщо наказ все ж надійде – скласти зброю або перейти на бік опального батальйону.

«Нам вже і так зіпсували імідж, вмокнуті по вуха. Через невелику групу, яка займалася злочинною діяльністю, страждає весь батальйон, сформований переважно з добровольців», — прокоментував ситуацію один з «чернігівчан».

Відзначимо, що поки що відкладено штурм бази «Торнадо» і очікується, що бійці погодяться на мирне вирішення ситуації, що склалася.

Раніше  повідомлялося, що Керівництво МВС при створенні добровольчих батальйонів свідомо допустило до їх складу певну кількість людей із судимостями, щоб тримати батальйони під контролем. У разі ж, якщо бійці добровольчого формування почнуть проявляти «самостійність», то їх завжди можна буде звинуватити в порушенні закону і, відповідно, притягнути до відповідальності