За перше півріччя територію ФРН змушені були покинути майже 14 тисяч осіб

За перше півріччя 2016 року понад 13 тисяч осіб отримали відмову у в'їзді на прикордонних контрольно-пропускних пунктах, або в аеропортах Німеччини, при цьому за минулий рік таких випадків було близько 9 тисяч. Ці дані наводить видання Neue Osnabrücker Zeitung з посиланням на відповідь федерального уряду на запит Лівої партії в бундестазі, передає Корупція.Інфо.

Відзначається, що більшість з тих, кому відмовили у в'їзді в поточному році, – майже 11 тисяч осіб, намагалися потрапити в ФРН з території Австрії. В основному серед тих, кого не впустили в країну, – афганці, сирійці та іракці.

При цьому число висланих з Німеччини біженців в 2016 році також зросло. За перше півріччя територію країни змушені були покинути майже 14 тисяч осіб. За весь 2015 рік чисельність виселених з ФРН становила близько 21 тисячі, а роком раніше – вдвічі менше.

Уточнюється, що 75% висланих з Німеччини в 2016 році – громадяни західнобалканських держав, лише близько 5% – жителі країн Північної Африки. Велика частина депортацій доводиться на федеральну землю Північний Рейн-Вестфалія, за нею йдуть Баден-Вюртемберг і Баварія.

Представники Лівої партії прокоментували отримані відомості критично.

"Люди їдуть, бо не витримали багаторічних перевірок відповідності статусу біженця, відсутність можливості вивчати мову або відмову в возз'єднання родини", – заявила член партії Улла Йелпке.

На її думку, з боку Німеччини безвідповідально відсилати людей назад в Ірак і Афганістан.