У китайській провінції Сичуань в індустріальному парку стався вибух, унаслідок якого загинули 19 людей, – ще 12 дістали поранення.

За словами влади округу Цзяньян, вибух стався на хімічному заводі Yibin Hengda Technology, що виробляє хімікати для харчової та фармацевтичної промисловостей. Зазначається, що у сусідніх із будівлею заводу будинках вибило шибки.

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

Усі поранені перебувають у стабільному стані. Поліція розпочала розслідування, причину вибуху встановлюють.

Згідно з інформацією регіонального бюро охорони навколишнього середовища, завод має три виробничі лінії: 300 тонн на рік бензойної кислоти, яка використовується в харчових консервантів, та 2 тис. тонн 5-нітроізофталевої кислоти для лікарських засобів та барвників.

Нагадаємо, в Дніпрі стався вибух на одному з підприємств міста. В результаті НП загинуло двоє людей, повідомили в ДСНС. Повідомлялось, що вибух стався о 16:49, на вулиці Курсантская в Самарському районі Дніпра. На місці події було встановлено, що в цеху, під час технологічного процесу в електричній печі по плавлення спеціальних металів, стався вибух небезпечної суміші, без послідуючого горіння, внаслідок чого зруйновано цегляна піч і металевий бункер над нею.