Учасники блокади Донбасу заявили про відкриття нового редуту – у м.Конотоп (Сумська область).
Про це вони повідомили у спільноті Штабу блокади у Facebook, пише Корупція.Інфо
Згідно з повідомленням, редут було відкрито ввечері 4 березня.
Популярне: Уявити важко: які наслідки матиме підвищення зарплат вчителів
"Через Конотоп йде одна із основних магістралей торгівлі з Російською Федерацією. На товарній станції Конотопа було знайдено декілька поїздів із Російської Федерації, в тому числі, з вугіллям марки антрацит… Триває інженерне облаштування місцевості. Редут отримав назву на честь канцлера Німеччини – Конрада Аденауера", – йдеться у заяві "Штабу".
Також учасники блокади повідомили про намір "взяти впродовж місяця під ефективний український контроль усі 8 основних залізничних прикордонних переходів по яких ведеться торгівля з Росією".
Як відомо, 4 березня у поліції Луганщини повідомили, що під мостом, де розташований намет учасників "Торгової блокади Донбасу", поліція виявила вибухові речовини.
У свою чергу у "Штабі блокади торгівлі з окупантами" заявили про провокації.
16 грудня 2016 року бійці добровольчих батальйонів заявили, що якщо протягом семи днів усі українські військовополонені не будуть звільнені терористами, добровольці почнуть тотальну блокаду окупованих територій.
26 грудня вони оголосили про початок блокади. Колишній в.о. начштабу батальйону "Айдар" Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.
25 січня 2017 року люди в камуфляжі – "ветерани АТО" і окремі народні депутати – заблокували ділянку залізниці в Луганській області, поліція порушила справу за цим фактом.
Блокада призвела до дефіциту антрацитового вугілля – 15 лютого в Україні запроваджено надзвичайні заходи у сфері енергетики.
20 лютого Гройсман запропонував політичним силам, які пов'язані з блокадою ОРДЛО, знайти спільне вирішення проблеми шляхом переговорів.
25 лютого повідомлялося, що учасники блокади Донбасу відкрили новий редут в районі селища Новотроїцьке Донецької області.
28 лютого штаб блокади ОРДЛО відмовився вести переговори із прем’єр-міністром.
1 березня штаб блокади заявив про відкриття мобільного посту на трасі Курахове-Мар'їнка.