Бокало Іван Васильович балотується як самовисуванець по 122 окрузі.

Кандидат народився 1965 році у с. Синьковичі, Львівська область. Має вищу освіту, юрисконсульт ТОВ «Автосвіт». Екс-начальник Рава-Руської митниці, а нині депутат Львівської обласної ради від "Сильної України". Під час тодішніх виборів пророкували окремим кандидатам, що їм буде непросто пройти в обласну раду лише завдяки власній «популярності», і тому доведеться шукати підтримки у різноманітних структурах, зокрема, й серед представників влади. Так Бокало вибрав для себе партію С. Тігіпка. Загалом, цей кандидат відомий як старший інспектор відділу технічних засобів контролю Львівської митниці.

На днях у ЗМІ потрапила інформація про пишне весілля доньки Бокала.

Sv4(1) Sv8

Читати: Кандидат у депутати по 122 окрузі влаштував для своєї дочки шикарне весілля

Для виборців це стало справжнім шоком, адже за приблизними підрахунками, весілля коштувало кілька десятків тисяч доларів. 

Безымянный

Одразу ж у всіх виникло запитання, де власник ТОВ «Автосвіт» взяв такі фінанси? Тут ми згадуємо, що кандидат працював на Рава-Руській митниці.

Про його роботу на митниці у from-ua писали:

Еще один член группировки Писного – Иван Васильевич Бокало, депутат Львовского облсовета от партии «Сильная Украина». Этот «птенец гнезда Тигипко» также до недавнего времени «трудился» на таможенном посту «Рава-Русская» Львоской таможни и специализировался на «контрабанде» автомобилей, на чем и был пойман с поличным. Однако, вместо тюремных нар, вероятно, благодаря заступничеству Сергея Тигипко, попал в ряды депутатов Львовского облсовета.

Та не тільки це нас схвилювало при дослідженні діяльності цього депутата. У червні цього року хотіли продати на аукціоні президентську резиденцію у Львові, проте не вистачило 13 голосів.

Львівська облрада оприлюднила результати поіменного голосування депутатів, у результаті якого президентська резиденція у Львові не буде продана на аукціоні. Як відомо, у вівторок 17 червня, депутати Львівської облради «завалили» це питання під час засідання сесії, оскільки «за» проголосувало тільки 46 депутатів із необхідних 59-ти.

Нагадаємо, що резиденція на вул. Глінки у Львові офіційно призначена для «тимчасового проживання перших осiб України та iнших держав, членiв офiцiйних делегацiй, якi перебувають з вiзитом у Львiвськiй областi», однак за призначенням фактично не використувється.

Серед тих, хто не голосував був й Іван Бокало.

Депутат із репутацією «мафії Пісного», який пройшов у облраду за підтримки партії Тігіпка, тепер пробує рулетку Великих виборів. А в останній тиждень перед робиВибори витрачає десятки тисяч доларів на весілля своєї доньки, визнаймо, це не найкраща агітація.

Висновки як завжди за Вами.