бой

По Бахмутській трасі протягом доби терористами було перекинуто в бік села Жолобок і селища Слов'яносербськ на Луганщині до 10 танків і шість БМП-2, а також 22 одиниці автотранспорту, шість з яких зі знаряддями Д-30 і "Мста-Б"

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук, передає Корупція.Інфо.

"У рамках "відбиття удару" міфічних "ударних тактичних груп українських військ" в "ЛНР" і "ДНР" фіксується активне перекидання живої сили і техніки бойовиків", – зазначив він.

За інформацією Тимчука, в районі на північ від Луганська, а також на ділянці Миколаївка – Станиця Луганська спостерігається активний рух бойової і транспортної техніки терористів.

"На ділянці Луганськ – Стукалова Балка – Христов фіксувалося перекидання до 20 одиниць бойової техніки і озброєння (танків – шість одиниць, артилерії – дві одиниці 152-мм САУ 2С3 "Акація" та три одиниці 122-мм знаряддя Д-30 на причепі, сім ББМ – в основному БМП-2, а також кілька одиниць БМП-1)", – написав Тимчук.

З боку Петровського району Донецька в район Оленівки перекинуто чотири одиниці 122-мм САУ 2С1.

"Зафіксовано підхід до Олександрівки бронегрупи бойовиків – вісім танків і вісім ББМ – БМП-2 та БТР-80, як мінімум дві одиниці новітніх російських БТР-82А", – наголосив координатор групи "Інформаційний спротив".

За словами Тимчука, терористи також проводять активне перекидання бойової техніки до обох флангів Світлодарського плацдарму. Так, в районі Гольмовського відзначено дві танкові роти в першій лінії – кожна по 10-12 танків.

Крім того, в район південніше Первомайська (район Ірміно – Брянка) перекинуто мотострілковий підрозділ бойовиків (дев'ять одиниць ББМ, в основному БТР-80 і МТ-ЛБ).

Нагадаємо, незаконні збройні формування перекинули до ділянки в районі Старогнатівки і Новоласпи додаткові артилерійські підрозділи.