Ряди слуг народу, які регулярно виграють в лотереї – Ляшко, Кішкаря, Ленського, – поповнилися новим ім'ям. Володаркою найбільшої суми стала держуповноважена Антимонопольного комітету України Агия Загребельська, передає Корупція.Інфо


Чиновниця зірвала куш ні багато ні мало – один мільйон триста тисяч гривень. Про це повідомило джерело в корпорації МСЛ – оператора державних лотерей.

На відміну від недавно виграного львів'янином мільйона гривень в Лото-Забава, і що послідували за цим для нього поїздок на білому лімузині, круїзу на яхті і відвідування статусних ресторанів, про що йдеться на сайті компанії, Загребельська відзначила свій виграш тихо і скромно. У родинному колі, з найближчими друзями, а також вдячного їй керівництва МСЛ. Кілька років Загребельська була найактивнішим лобістом проросійської компанії на лотерейному ринку України.

Зусилля чиновниці були спрямовані на протистояння ініціативи уряду про наведення порядку на лотерейному ринку шляхом затвердження нових ліцензійних умов. 24 травня цього року МСЛ була виключена з санкційних списків СБУ і РНБО.

Розрахунок був проведений в суворій секретності. За словами джерела з МСЛ, держуповноважених АМКУ отримала гроші одноразово.

У зв'язку з цим в наступному році з 1 січня по 1 квітня буде цікаво чекати подачі Загребельською декларації про доходи. І як вона пояснить наявність «зайвих мільйона з копійками».


 Популярне: "Всі приїхали висловити співчуття, а він…": Мер одного з міст вразив українців своїм вчинком на могилі воїна


Можна припустити, що значно збільшиться кількість золота, картин та інших дорогоцінних речей, до яких чиновниця дуже небайдужа. Про це свідчить і її остання декларація за 2018 й рік.Загребельська знаходиться в топі найбагатших чиновників України з однією з найзначніших колекцій прикрас і ювелірних виробів загальною вартістю приблизно п'ять мільйонів гривень.

Чому приблизно? Як пишуть журналісти, в її декларації заявлені 24 ювелірних вироби, 5 дорогого годинника, 16 картин і 5 антикварних виробів. Вартість кожного з усіх цих предметів не вказана. Але якщо вважати, що обов'язковому декларуванню підлягають речі вартістю вище ніж 100 мінімальних зарплат, то самої тільки ювелірки у Загребельської виявляється більше ніж на 3 млн грн. І ще на 2 млн грн картин.

Загальна сума багатства чиновниці перевищує 10 мільйонів. Що абсолютно не корелюється з зарплатою державного службовця, підкреслюється в розслідуванні КиївПрес.

За великим рахунком, особливого подиву це не викликає. Вже давно Загребельська була помічена в участі в корупційних схемах з використанням ГМ «сетах». Не кажучи вже про таких сумнівних фактах біографії як робота на азербайджанську мафію.

Вже з часів отримання адвокатської ліцензії в обхід всіх існуючих законів України Загребельського активно займалася злочинною діяльністю. У адвокатських колах про неї ходить недобра слава, зауважують ЗМІ. Будучи адвокатом, Загребельська писала безпідставні «кляузи» в різні інстанції на своїх колег, замовляла очорняти небилиці на різних людей. Відомо також, що вона вкривала злочинців, які перебувають в розшуку і власноруч підробляла за них підписи на різних документах.

Цілком логічно, що подібні задатки і таланти молодої адвокатесси не могли залишитися непоміченими. Трампліном на високі пости для неї, як і для багатьох аферистів стала, на жаль, Революція Переваги. Взявши участь в захисті активістів Майдану, Агия виписала собі перепустку у владу.

Характерно, що правою рукою чиновниці (а можливо, і керівним елементом) є її чоловік – Денис Загребельський. Саме він виступає посередником між своєю дружиною та представниками бізнес-еліт від політичних сил «Відродження» та «Воля народу» при вирішенні питань по лінії АМКУ.

Як бачимо, «досягнення» Загребельської не залишилися непоміченими, і її роботу «оцінили» по достоїнству.

Цілком достатньо, щоб вистачило для гламурного життя і фотографій з дорогих курортів.

Олександр Михайленко