бой

Лідери самопроголошених "ДНР" та "ЛНР" заявили, що прийняли рішення про відведення в односторонньому порядку озброєння калібром до 100 мм на відстань не менше 3 кілометрів від лінії зіткнення.
Про це повідомляє Інтерфакс із посиланням на оприлюднену спільну заяву лідерів "ДНР" Олександра Захарченко і "ЛНР" Владислава Дейнего, передає Корупція.Інфо.

"Демонструючи прихильність Мінським домовленостями, ми готові зробити наступний крок до миру. Для цього відвести свої підрозділи з танками і бронемашинами, оснащеними знаряддями калібром до 100 мм, від лінії зіткнення на відстань не менше 3 кілометрів", – йдеться у повідомленні.

При цьому Захарченко підкреслив, що озброєння буде відведено по всій лінії розмежування за винятком проблемних ділянок: районів на північ від Донецька і Дебальцевого.

"Щодо цих районів ми готові вести діалог про відвід техніки і озброєнь у будь-якому форматі", – заявили лідери бойовиків.

Також Дейнего заявив, що озброєння не буде відведено в районі н.п. Щастя, "поки українська сторона не виконає свої зобов'язання на інших ділянках".
Він додав, що бойовики "готові запросити в цей район представників місії ОБСЄ для створення на даній ділянці постійно діючого спостережного пункту".