Екс-начальник штабу батальйону "Айдар" Валентин Лихоліт (позивний Батя) не хоче, щоби добровольців АТО забули так само як свого часу про афганців. Таку думку він висловив в коментарі Gazeta.ua під час "Ходи нескорених" Хрещатиком після військового параду.

"Ця хода відрізняється від офіційного військового параду тим, що тут є люди, які побували на війні і розуміють, що таке Україна. Ці люди не можуть жити без своєї Батьківщини, без свого рідного краю. Люди гинули за своїх батьків, дітей і свою Богом дану землю. Люди ціною свого життя захищали Україну. Це хода, де присутня жива легенда України – демобілізовані бійці, що сиділи в окопах і розуміють, що таке держава. Але ці люди, добровольці, хочуть жити в нормальній, правовій соціально захищеній державі. Яка буде турбуватися про їхню старість. Щоб не забула про них, як свого часу забули про афганців і казали їм "Ми вас туди не посилали". Скоро так можуть сказати і добровольцям, які брали участь в АТО" – сказав Лихоліт.

За словами Лихоліта метою ходи є нагадування про те, щоб держава не забувала про добровольчий рух, який великою мірою стримав агресора на початку війни.

"Ми є, ми живі. Нас нікуди подіти. Ще є порох в порохівницях. І якщо треба буде – ми ще раз станемо на захист нашої країни" – зазначив Лихоліт.

Нагадаємо, одразу після військового параду до Дня Незалежності, добровольці й волонтери організували "Ходу нескорених" столичним Хрещатиком.