Російські окупанти, накопичуючи сили та кошти в Херсонській області для стримування контрнаступу ЗСУ та готуючи свій наступ, очікувано розпочали поповнення мережі складів. Однак, дії російського командування можуть повністю поховати всю російську десантуру.

Більше того, братською могилою для них стане правий берег Херсонської області.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook пише військовий експерт Олександр Коваленко.

За його словами, та мережа складів, в яку зараз ведеться звезення боєприпасів, ПММ та іншого матеріально-технічного забезпечення, або розміщені на лівому березі Херсонщини, або на правому, втиснувшись у берег Дніпра. Це робиться з метою максимально убезпечити їх від ударів М142.

“Хоча, як тут убезпечиш, якщо до позицій ЗСУ 30-40 км? Але важливо інше. Важливо те, що немає жодного великого складу, який би забезпечував би передові підрозділи БК та ПММ на відстані менше 10-15 км, деякі й зовсім мають віддалення від передових позицій до 30 км. На півночі та північному сході всього один великий склад БК. Населені пункти, зі зрозумілих причин, не називаю, нехай буде сюрприз. Але загалом ситуація показова”, – зазначив він.

За його словами, російські окупаційні війська, формуючи на правому березі Херсонщини повноцінну ударну групу, будуть забезпечені повною мірою людським ресурсом, а от із технікою та супутніми видатковими елементами очікуються серйозні проблеми.

Навіть за складами, які зараз розміщені на правому березі і поки що не “видають бавовни”, можна говорити про те, що їх кількості недостатньо для забезпечення такої групи військ. Після того, як почнуть лунати “бавовни” і на них, надія буде лише на ресурс на лівому березі.

“І як вони планують ефективно здійснювати забезпечення передових підрозділів на правому березі, використовуючи ресурс з лівого? У мене створюється враження, що командування РОВ поставило перед собою метою в 2022 році в Україні остаточно накрити усю російську десантуру.
І братською могилою для них стане правий берег Херсонської області”, – відмічає експерт.