Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков зробив із закону про олігархів зброю не тільки проти опонентів влади, а й самої влади на чолі з паном Зеленським, вважає журналіст Юрій Бутусов.

На своїй сторінці у Facebook він пише:

“Правка Разумкова No. 398, проголосована народними депутатами, дозволяє включити людину до списку олігархів на презентацію Національного агентства з питань запобігання корупції.

Крім того, за даними “Цензор. Нет”, нардеп Крулько зробив аналогічну поправку до закону: Антимонопольний комітет отримає право введення в список олігархів (сподіваюсь скоро побачимо текст законопроєкту з усіма правками)”.

Але перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук перед закриттям пленарного засідання українського парламенту “виправив неточності” в стенограмі вчорашнього засідання, на якому було ухвалено закон про олігархів із поправками, що суперечать одна одній.

“У нас є ще кілька хвилин, тому я зачитаю кілька оголошень. Згідно ч. 2 ст. 55 регламенту Верховної Ради, заявляю про необхідність виправлення допущених у стенограмі пленарного засідання ВР неточностей у частині розгляду законопроєкту №5599”, – сказав Стефанчук.

Нагадаємо, сам Разумков вже встиг потішитися на своїй сторінці у соціальних мережах:

“Дякую і комітету, і Верховній Раді України, що підтримала мою з колегами правку за номером 398! Тепер НАЗК за зверненням спеціальної комісії буде вносити особу до реєстру олігархів!
Деолігархізація триває!”