А на літературному сайті вона значиться як "буддист-еротоман" і пише вірші, передає Корупція.Інфо

Олеся Шамбурова (дівоче прізвище дружини Геращенка) спеціалізується на незвичайній справі – вона посередник, який допомагає сторонам вирішити спір. Свого роду – "мировий суддя". Олеся очолює Український центр "Злагода". Ця контора проводить тренінги та семінари на теми управління конфліктами і їх мирного врегулювання.

Як виявилося, дівчина освоює міжнародну дипломатію. Вона успішно пройшла курс під назвою "Метод, мультітрекінг і мислення: множинні перспективи на складному переході", який проходив в Києві під егідою Німецького Федерального іноземного офісу в партнерстві з Європейським Університетом Віадріна (European University Viadrina).

Мета навчання – надати учасникам особливе розуміння мирних процесів і посилення їх методологічних навичок (на тлі поточних перехідних процесів в Україні).

А ще Олеся Шамбуров – аналітик, парламентер, поет, візуальний поет і правопівкульний буддист-еротоман.

Освіту вона отримувала в трьох навчальних закладах: Київському національному економічному університеті, Українській академії зовнішньої торгівлі та Карлетонському універститеті (Канада).

Нагадаємо, що одружилися Антон і Олеся, 19 грудня 2014 року. І хоча пан Геращенко в своїх інтерв'ю говорить, що ніякого весілля не було, джерела, наближені до сім'ї, повідомляють, що торжество таки було в замку Радомишль (Житомирська обл), який належить доктору медицини і нардепу Ользі Богомолець.

А 15 листопада 2016 року Олеся народила раднику міністра внутрішніх справ дочку, яку назвали Поліною.

 

 

 

 

Популярне: «З чоловіком в кабінеті»: Відомий політик- займався любов’ю прямо на роботі