Неймовірно емоційна історія сталася в бразильському місті Кампінас, який розташований в штаті Сан-Паулу. Цей випадок викликає подвійні почуття. З одного боку, подія примушує здригнутися від нелюдської жорстокості невідомої матері. А з іншого боку, змушує захопитися добротою і мудрістю звичайної дворової собаки!

В одному з досить бідних районів Кампінас життя текло своєю чергою. Як раптом звичну картину порушив рудий собака. Вона вийшла з-за сміттєвих контейнерів, несучи в зубах … новонародженого немовля!

Видно було, що дитина тільки-тільки з'явилася на світ. Йому навіть не обрізали пуповину! Просто не вкладається в голові, як у його матері піднялася рука викинути немовля на смітник…

З дитиною в пащі собака попрямувала до найближчого будинку. Домогосподарка, яка побачила цю картину, була шокована. Але переборола початковий переляк і поспішила на допомогу дитині. Неймовірно, але виявилося, що маленька дівчинка жива! А собака дуже дбайливо перенесла новонароджену, зовсім її не пошкодивши.

Дитина була відразу ж доставлена в лікарню, де їй надали необхідну допомогу. Лікарі кажуть, що дівчинка здорова, і вже ніщо не загрожує її життю.

Поліція намагається знайти біологічну матір дитини, яка скоїла цей нелюдський вчинок. А тим часом собака, яка врятувала дитину, стала справжньою знаменитістю свого району. Місцеві називають її Анжелою і кажуть, що в її образі на землю спустився ангел.

Бездомного собаку багато хто відразу ж хотів взяти собі додому. Але вона залишається вірна своєму волелюбному характеру. Причому натура Анжели дає про себе знати. Навіть незважаючи на те, що собаку посилено підгодовують всі сусіди, вона продовжує регулярно оглядати навколишні звалища.