Слова Олексія Арестовича, спікера української делегації в ТКГ, про можливий розворот України на Схід не відповідають дійсності. Наша держава прямує до тісної співпраці з НАТО та ЄС.

“Україна не має намірів переглядати свій геополітичний вектор щодо членства в ЄС і НАТО, але водночас розвиватиме відносини з країнами Азії, Африки, Латинської Америки, виходячи з національних інтересів.”

Про це заявив Укрінформу речник МЗС Олег Ніколенко, коментуючи слова спікера української делегації в ТКГ Олексія Арестовича про можливий розворот України на Схід.

Він наголосив, що Україна високо цінує підтримку західних партнерів, зокрема США та ЄС, в протидії російській агресії та деокупації Криму і Донбасу. Паралельно наша країна робить чимало роботи, аби перетворитися на сучасну європейську демократичну державу.

Стратегічний курс нашої держави закріплений на рівні вибору українського народу та Конституції України. Український народ зробив свій вибір та відстоює його у війні з Росією, яка окупувала частину земель.

Чиновник наголосив, що саме завдяки цивілізованим країнам наша держава отримує допомогу та відстоює свої права у міжнародних інстанціях.

Арестович пригрозив НАТО і ЄС змінити геополітичний вектор України. Чиновник наголосив на тому, що у разі, якщо у Заходу не буде консолідованої позиції, Київ може почати тісну співпрацю з Китаєм, Туреччиною та ОАЕ. Також українське керівництво назвало мету російської агресії.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.