Трагедія сталася з південнокорейським актором Чха Ін-Ха, якому було всього 27 років, пишуть зарубіжні ЗМІ. Це вже третя смерть знаменитості за останні три місяці в Південній Кореї. Громадськість не на жарт стурбована хвилею самогубств.

Компанія Fantagio, з якою співпрацював актор, висловила співчуття з приводу події.

“Ми щиро просимо не поширювати чутки й не публікувати спекулятивні повідомлення, щоб його сім’я, яка в даний час переживає глибоке почуття втрати, більше ніж хто-небудь, мирно проводила його в останній шлях. За бажанням його родини, похорони пройдуть в приватному порядку”, – йдеться в повідомленні.

Причину смерті в поліції поки не називають. Як вже відомо, на місці загибелі актора ніяких передсмертних записок не виявлено.

Напередодні смерті, 2 грудня, Чха Ін Ха опублікував кілька знімків з кафе, і підписав: «будь ласка, остерігайтеся холоду і бережіть себе». Коментарі в шоці через вчинок зірки, так як він виглядав цілком нормально і ніщо не віщувало біди.

Зазначимо, хлопець став знаменитий в 2017 році і за цей час взяв участь у чотирьох телепроектах: «Ти теж людина?», «Температура любові», «Вок любові» і «Прибери краще».