Антон Худаєв був одним із символів «Металіста» Мирона Маркевича

Вчора о 18:10 у віці 48-ми років пішов з життя лікар першолігового футбольного клубу «Металіст-1925», лікар національної збірної України Антон Худаєв. На сайті клубу вказано, що медик помер «через важку хворобу».

Причиною смерті Худаєва стали ускладнення від коронавірусу. У 48-річного чоловіка не витримало серце.

Вірус вразив 70 відсотків його легенів. Він перебував під апаратом штучного дихання.

«Антон Євгенович або просто Ашот був символом харківського футболу, людиною з великим серцем та доброю душею. Його любили вболівальники, поважали колеги та цінили футболісти. Протягом багатьох років він був головою медичного штабу «Металіста», з першого дня заснування – «Металіста-1925», – йдеться в офіційному повідомленні.

У 2010-му, коли Маркевич очолив збірну України, в медичний штаб команди увійшов і Антон. Після того, як Маркевич пішов у відставку, Худаєв залишався медиком і за тренерства Юрія Калитвинцева.

Українська асоціація футболу підтвердила інформацію, що медик помер від ускладнень, пов’язаних з коронавірусною інфекцією.

«Найкращі лікарі України боролися за життя Ашота, він перебував під апаратом штучного дихання, – повідомляє прес-служба УАФ. – Однак коронавірус виявився безжальним до нашого Дока. Сьогодні увечері Ашот Євгенович відійшов у вічність через зупинку серця. Важко висловити словами глибину втрати. Понад 20 років Ашот Худаєв був лікарем харківського «Металіста», у збірній – з 2016-го ( також працював у головній команді у 2010-му).Завжди чуйний і турботливий до кожного гравця, кожного тренера, кожного члена команди … Не пропускав жодного звернення, турбуючись про здоров’я колег…»