Хлопчику потрібне лікування, на яке у багатодітної родини немає коштів.

Родина Жирнових, яка виховує сімох дітей просить допомогти вилікувати синочка Микиту, якому лише 6 років.

«Микитка моя 5 дитина. До жовтня 2017 року все було добре, Микита ходив в садок, виступав на ранках, грав з сестрами і братами і був звичайною дитиною. А у кінці жовтня захворів ГРЗ з високою температурою. Після одужання нашого хлопчика постійно хитало, ми думали, що від перенесеного захворювання. 19 грудня 2017 роки після садка почалася сильна блювота, ми записалися до лікаря. І на прийомі почалася блювота. Лікар сказав їхати додому і викликати швидку. Нас забрали в Дитячу інфекційну лікарню, там сказали що не їхній профіль і відправили в 4 Харківську обласну лікарню в нейрохірургію. Нас відразу ж поклали в реанімацію під крапельницю і зробили МРТ. Томограма показала велику пухлину головного мозку», – розповідає мама хлопчика.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборонаНаприкінці минулого року дитину терміново прооперували. Але видалити всю пухлину не вдалося. Два тижні після цього за життя хлопчика довелося боротись. А гістологія підтвердила, що пухлина злоякісна.

«17 січня нас перевели в ОДКБ 1 для проходження курсу променевої терапії з підтримкою хіміотерапії. Ми були там до 2 квітня 2018 року. Призначили 8 курсів підтримуючої хіміотерапії. За ці 9 місяців наша сім'я вичерпала себе повністю. Ми розриваємося між лікарнею і домом. Ми звертаємося до всіх небайдужих людей допомогти в подальшому лікуванні і відновленні Микити  Прошу всіх», – каже мама малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7427 1062 0489

Жирнов Сергій Анатолійович