Трагічний випадок зафіксували 27 грудня в Краснодарському краї Росії. Про те, що трапилося, стало відомо лише нещодавно від 46-річної жінки, яка прийшла в поліцію і розповіла, що з її будинку в нічний час зникла  2-річна дитина.

Поліція знайшли малюка на пустирі, розташованому за приватним будинком в селищі Жовтневому. У терміновому порядку дитину доставили в районну лікарню, але повернути до життя замерзлого на смерть малюка не вдалося. Лікарі діагностували сильне переохолодження.

Місцеві жителі обурені подією. У соціальних мережах люди стверджують, що мати загиблого під час зникнення дитини перебувала на святковому заході у друзів. Тому дитині нічого не завадило покинути будинок. Малюкові в лютому мало виповнитися три роки.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що 29 грудня, на вулиці Електротехнічній у Деснянському районі Києва виявили тіло чоловіка. Чоловік замерз в овочевому наметі.

За даними очевидців, чоловікові було близько 50 років. Він часто випивав і мав проблеми з алкоголем. Знайомий чоловіка розповів, що він часто підробляв вантажником і допомагав продавцям на ринку. Померлий хворів на епілепсію.