У Сумах у суботу, 28 вересня, на заводі “Гуала Кложерс Україна” стався вибух виробничого обладнання, після чого розгорілася пожежа.

За попередньою інформацією, постраждали 10 осіб. Вогонь ліквідували о 11:55, інформує прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

За даними рятувальників, вибух прогримів о 10:51 ранку. “Вогонь охопив виробниче обладнання цеху й утеплювач стін на площі до 50 квадратних метрів. Існувала загроза подальшого розповсюдження вогню. Об 11:17 пожежу локалізували”, – відзначили в ДСНС.

Нагадаємо, в результаті пожежі, яка почалася в відділенні пологового будинку в Алжирі загинуло 8 немовлят і ще 70 осіб отримали травми різної тяжкості. Про це повідомляє Reuters.

Як повідомляють правоохоронні органи, пожежа сталася на сході Алжиру в провінції Ель-Уеді. За попередніми даними було встановлено, що можливою причиною пожежі стало коротке замикання. В цілому, в результаті події загинуло 8 немовлят. Троє отримали несумісні з життям опіки, а ще п’ятеро загинули в результаті задухи.

З приміщення лікарні було евакуйовано понад 70 осіб, з яких 11 немовлят.