Відомий український блогер поділився своїм інцидентом, який стався з вини в.о. міністра охорони здоров'я Супрун, передає Корупція.Інфо

Марк Клевец опублікував цілу історію, розповівши своїм читачам, чому опинився в лікарні. За словами чоловіка, він їхав з дачі і дуже довго чекав автобуса, через те, що лавок на зупинці немає, чоловік вирішив сісти на бетон, але вирішив, що це чревате наслідками. Через деякий час він згадав про те, як Супрун розповідала, що ні холодний бетон, ні протяги не є причиною захворювань.

Популярне: "Від 500 до 3685 гривень …": Українці вже днями зможуть отримати разову грошову допомогу

Чекаю автобус. Сісти ніде, а так хочеться. Спина болить, ноги трясуться. І тут бачу, шматок бетону. Сідати або не сідати – ось в чому питання? З одного боку він холодний, з іншого – сама виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун говорила, що можна. І я сів. Сідниці мерзнуть, а я сиджу. Довго сидів, поки автобус приїхав

Вже після того, як він сів в машину, Марк відчув дивний дискомфорт в інтимних місцях. Чоловік розхвилювався і терміново звернувся до місцевої лікарні.

"Довелося до лікаря звертатися. Аналізи там всякі, огляд. І питає мене чоловік в білому халаті, як же це я так не вберігся.

А я йому все, як є – на холодному бетоні сидів.

А він мені: – І хто ж це вам сказав, що таке робити варто?

А я йому все пояснив. Лікар потилицю почухав і якось пошепки, що я ледь почув:

– Може десь в Детройті і добре сидіти на холодному, а в Тернополі я б таки не радив.

І більше нічого. Напевно у них, як і у військових, не прийнято критикувати тих, у кого зірочок більше "

Після цього чоловікові виписали купу ліків, які купувати довелося за хорошу суму.

Ліки виписали. Я в аптеку. А там ціни і без мене знаєте які. А ще та, через яку я прихворів, говорила, що гроші ходять за пацієнтом. Я кілька разів озирнувся, але гроші так і не підійшли. Довелося свої витрачати.

У мережі вже почали жартувати над горе-блогером: "Через її поради у вас аж в д* пі пече", "Їй би ці поради туди ж засунути, що у вас болить", "Знайшли кого слухати, вона так скоро взимку людей голими ходити змусить ".