Міністр оборони України зізнався про мобілізацію військ, передає Корупція.Інфо.

За словами Степана Полторака, зараз держава не потребує проведення чергової мобілізації. Міністр заявив, що зараз є підготовлені війська, які зможуть доукомплектувати різні підрозділи, або в разі необхідності, створити нові.

Популярне: "Тепер до вас зможуть приходити додому…": Коли і чому почнуть перевіряти українців

"Щодо чергової хвилі мобілізації, то у нас сьогодні такої потреби немає. Є кілька причин, і одна з них – це те, що нам вдалося провести серйозну роботу з резервом першої черги, тобто з людьми, які мають бойовий досвід. Вони вже приписані не тільки в військкоматах, а й у військових частинах ", – сказав він.

За словами міністра, зараз для України найголовніше завдання відповідально поставитися до чисельного ресурсу і не допустити зайвих втрат.

"Ми відновили безцінний ресурс через військкомат. Чітко розуміємо, скільки у нас є людей і на що ми можемо розраховувати. Навчилися розраховувати і ризики при необхідності проведення мобілізації. Але ще раз хочу сказати, що такої необхідності я сьогодні не бачу", – додав міністр оборони.

Нагадаємо, що остання мобілізація пройшла в 2015 році, після якої наступна планувалася в 2016, але Збройні сили укомплектували контрактниками.