Президент Порошенко зустрівся з очільником міжнародного комітету Петером Маурером у Давосі, передає Корупція.Інфо

Міжнародний Комітет Червоного Хреста у 2017 році виділить на гуманітарні операції в Україні понад $60 млн. Про це повідомила прес-служба глави держави за підсумками зустрічі Петра Порошенка та Президента Міжнародного Комітету Червоного Хреста Петера Маурера на економічному форму в Давосі.

"Петер Маурер поінформував, що у 2017 році на цілі гуманітарної діяльності в Україні Міжнародний Комітет планує мобілізувати понад 60 млн доларів, а сама гуманітарна операція МКЧХ в нашій країні стане однією з наймасштабніших операцій Комітету в світі", – ідеться в повідомленні.

Співрозмовники наголосили на важливості безперешкодного доступу МКЧХ до окупованих територій для проведення гуманітарної місії.

Президент України звернувся до співрозмовника із проханням сприяти у звільненні українців, що незаконно утримуються на окупованих територіях на Донбасі, Криму, а також на території Росії. Він також закликав Червоний Хрест активніше захищати права українців в окупованому Криму.

"Керівник Червоного Хреста наголосив, що відданий роботі з допомоги українцям. Петер Маурер високо оцінив відновлення водопостачання на окупованій територій",- повідомили в прес-службі.

Співрозмовники домовилися про візит Президента Міжнародного Комітету Червоного Хреста до України найближчим часом.