Як передає Корупція Інфо, на веб-порталі Верховної Ради України 20 вересня було зареєстровано електронна петиція, негативно оцінює роботу Голови Національного банку України Валерії Гонтаревої і самого регулятора в цілому.

У тексті петиції вказується, що причиною такої оцінки роботи чиновника є обвал гривні і поглиблення інфляції і непрозора, упереджена на користь окремих фінансових структур процедура рефінансування. У зв'язку з цим ініціатори петиції пропонують визнати роботу НБУ незадовільною, а Главі НБУ Гонтаревої висловити недовіру. Також автори документа вимагають створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України із зазначених питань перевірки діяльності НБУ.

За тиждень існування петиції її підписали лише 86 осіб з необхідних 25 000 тисяч для її розгляду українським парламентом. У той же час, у цій петиції максимальне число підписів в порівнянні з іншими, також поданими через систему електронних петицій на даний момент. Голосування буде проходити до 20 грудня 2016 року, а це означає, що його кінця залишилося вісімдесят три дні. Автором петиції є Довгаль Олександр Петрович