Особисте життя Володимира Гройсмана, як і у більшості політиків, максимально прихована від очей громадськості. Його дружина Олена Іванівна є непублічною особливої і не відвідує світські заходи, віддаючи весь свій час вихованню дітей, передає Корупція Інфо.

468103_991728 468103_991727

У родині кандидата в прем'єр-міністри України виховуються троє дітей – старша дочка Юлія, середня дочка Христина, учениця вінницького ліцею № 7 і син Давид, народжений в 2011 році.

Старша дочка мера Юлія Гройсман вчиться в Лондонському університеті на юридичному факультеті. Планує паралельно вступати на заочну навчання за фахом юриспруденції в Україні. Молодша дочка Христина Гройсман вчилася у вінницькому ліцеї №7. Не дивно, що дана школа вважається кращою в місті по матеріальній базі. Вона ж виклала фотографії сімейного гнізда Грйосманов. Видно, що близько власного двоповерхового будинку мер тримає собак породи чау-чау. На подвір'ї у нього озеро з мостом. В школу Христина вбирається дорогою айфон останнього покоління.
 
Має великий гардероб, тому що щодня приходить в новій кофтині. Вранці її в школу привозять на чорному джипі. Клас, в якому вчиться Гройсман, зразково-показовий. На сімейних фото особи матері Христини затоновано, є кілька фотографій зі старшою сестрою Юлею, зроблені в Лондоні.

Молодша дочка Христина вчилася у вінницькому ліцеї № 7. Навчальний заклад вважається кращою у місті по матеріальній базі.