Верховна Рада скасувала закон «Савченко. Хороші і погані сторони законопроекту розповів незалежний дніпропетровський експерт – адвокат Андрій Верба, передає Корупція.Інфо

Популярне:  “Не один він!” Нові деталі хабара Розенблата від яких ви будете в шоці

Після прийняття правок Савченко, день, проведений в СІЗО прирівнювався до двох днів проведеним у в'язниці. І хоч Надія Савченко внесла зміни з кращих спонукань, законопроект не був доопрацьований до кінця, що викликало осуд депутатів і громадськості.

«На даний момент можна достовірно стверджувати, що люди, які відсиділи набагато менше покладеного терміну, завдяки« закону Савченко », повернулися знову до в'язниці через деякий час. Сказати, що цей закон заохочував кримінал – не можна. Не варто забувати, що злочинці могли виходити на свободу і здійснювати знову злочину не тільки завдяки «закону Савченко». Існують такі заходи в законодавстві як «помилування» і «амністія». А в Україні не ведеться статика, яка показала б, що якийсь чоловік був звільнений завдяки такому-то закону і через деякий час зробив такий ось злочин ,  – констатував Адвокат Андрій Верба.

На думку депутатів, «закон Савченко» дозволив багатьом злочинцям значно скоротити свій термін перебування у в'язниці. Однак, на думку адвоката, Україна зробила величезний крок назад, скасувавши його. Автор проекту намагався зробити хоча б на першу сходинку до гуманізації і людяності. Умови утримання в СІЗО набагато жорсткіше, ніж у в'язниці, а людиней ще не визнали винним.