ginecolog-217022034

Скандал розгорівся у невеличкому містечку цементників Миколаєві, що на Львівщині, повідомляє PRESS-ЦЕНТР.

Лікар місцевої лікарні мало не погубила молоду жінку, матір двох дітей. Тетяна Галущак, на щастя, залишилась живою. Вона почала цікавитись практикою свого лікаря і з`ясувала жахливі речі.

Того січневого дня Тетяна, будучи на 20 тижні вагітності, пройшла УЗД, яке показало, що плід у неї завмер тижнів п’ять тому. Шокована жінка зателефонувала лікарці, яка спостерігала за її вагітністю. Однак медик наказала жінці іти додому, ніби нічого не трапилося .

– Вона каже, в жодному разі не йди в пологовий, щоб тебе не бачив головний лікар, – розповідає Тетяна. – З тебе все вийде і будеш святкувати.

Уже вдома в жінки почався різкий біль. Маючи двох дітей, вона розпізнала перейми. П`ять разів пані Тетяна телефонувала акушерці і благала про допомогу. Та ж відповіла, що вона не на зміні, а святкує вдома Водохреще.

У результаті знесилену Тетяну чоловік відвіз до Львова, де вона у туалеті медзакладу народила мертве дитя.

Виявилося, що жертвою цієї ж акушерки стала не лише Тетяна, а ще, принаймні, двоє жінок. Одна із них померла п’ять років тому. Згорьована мати померлої породіллі судиться з лікаркою. Їй вдалось довести провину акушерки. Суд скоро має відбутись. Отож жінки вирішили об’єднатися і через суд таки покарати недобросовісного медика.

Чому лікар, якого ще п`ять років тому запідозрили у халатності, досі працює, завідувач пологово-гінекологічного відділу Олег Рой пояснити не захотів. Відомо, що після останнього інциденту з породіллю у медзакладі провели внутрішнє розслідування, лікарці оголосили догану і з пологового перевели працювати в поліклініку.