Голова Нацполіції Сергій Князєв прокоментував інформацію ЗМІ щодо нібито зупинку його колишньої дружини на кордоні з Польщею з великою сумою готівки. Про це Князєв повідомив у Facebook ввечері у понеділок, 23 вересня.

«Дезінформація. Сьогодні моє приватне життя стало топ-темою для обговорення. Моя колишня дружина, мати наших трьох дітей, а також я особисто стали об’єктами інформаційної атаки.

“Засоби масової інформації миттєво поширили «новину» про перевезення нею мало не мішків із грошима. Це брехня, яка не має нічого спільного з реальністю», – зазначив Князєв у своєму повідомленні.

За його словами, Вікторія Князєва справді перетинала кордон з колегою, готівка належала йому.

«Пані Князєва є співробітником великої будівельної компанії «Атлант» зі штатом понад 500 осіб, яку очолює 78-річний пан Вадим Каган. Вони дійсно перетинали разом кордон. На кордоні громадянин Каган заявив польським чиновникам про наявність певної суми готівки, яка належить йому. Вказані грошові кошти були отримані у результаті угоди щодо продажу торговельного приміщення у центрі столиці. Звісно, угода оформлена згідно з чинним законодавством та сплаченими податками. Але наявного пакета документів щодо задекларованих грошей польським державним службовцям не вистачило. Польськими правоохоронцями та паном Каганом було прийнято спільне рішення про пред’явлення ще деяких оригіналів. Після цього інцидент було вичерпано», – зазначив Князєв.