Легендарний Володимир Кличко анонсував відновлення професійної кар’єри.

Як заявив екс-чемпіон світу в інтерв’ю Business Insider, він серйозно розглядає питання про повернення на ринг.

“Чи можу я битися? Так. Прямо зараз я тримаю перед собою відкритими будь-які варіанти. Не буде ніякого камбека, щоб просто повернутися і зламати комусь щелепу … Це буде камбек, щоб побити рекорд”, – зазначив Кличко-молодший.

При цьому він підкреслив, що питання грошей не є пріоритетним для нього, а мова йде про те, щоб увійти в історію. Володимир має намір побити рекорд Джорджа Формана, який став чемпіоном світу в суперважкій вазі у віці 45 років.

“Привабливо чи це? Я б сказав, так, це круто. Джордж Форман зробив це. Мені здається, йому було 45 років, коли він став чемпіоном, і це досить крута річ”, – резюмував Володимир.

Нагадаємо, за кожен бій Володимир Кличко отримає гонорар у розмірі близько мільярда гривень.

У контракті не прописані імена суперників українського боксера. Однак сказано, що це будуть «найбільш значущі бої, які будуть найбільш привабливі з точки зору затребуваності на ринку».

Перший бій Володимир Кличко проведе в Києві на стадіоні НСК «Олімпійський». Боксерський вечір пройде 25 травня і буде одним з головних івентів в рамках святкування Дня Києва.

Останній поєдинок у Києві Володимир провів 5 грудня в далекому 1998 році. Тоді в Палаці спорту легендарний боксер пізнав своєї першої поразки, несподівано поступившись технічним нокаутом американцю Россу Пьюріті.