Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко заявив, що глава КСУ Олександр Тупицький буде продовжувати ходити на роботу, незважаючи на указ Зеленського про його відсторонення.

Про це Сліденко заявив “5 каналу”, відео оприлюднено в YouTube.

Суддя повідомив, що Олександр Тупицький продовжить виконувати свої обов’язки, він не виключає, що той “ходитиме на роботу за перепустками”.

“Це питання суду, він політизований і штучно нагнітається стан істерії. Питання про відсторонення в принципі не розглядається. Взагалі такого інституту, як відсторонення судді КСУ, немає”, – заявив Сліденко.

Нагадаємо, 29 грудня Зеленський скликав засідання РНБО, щоб усунути главу КСУ Тупицького. Потім президент підписав указ про відсторонення Тупицького на два місяці з посади голови КСУ.

У відповідь на це Конституційний суд заявив, що відсторонення Тупицького президентом суперечить Конституції України. Для прийняття рішення про звільнення судді КС, згідно з Конституцією України, необхідні щонайменше 12 голосів суддів КС. В іншому випадку суддя продовжує виконання обов’язків.

У вівторок, 5 січня, судді КСУ провели засідання, на якому, за даними політика і громадського діяча Журавського, жоден суддя Конституційного суду не підтримав указ президента про відсторонення Тупицького.