Все йде до того, що Олександр Корнієнко все ж очолить партію “Слуга народу”. Станеться це під час з’їзду партії “Слуга народу”, яке пройде у неділю, 10 листопада.

Як розповів Корнієнко під час спілкування з журналістами, напередодні з’їзду він був єдиним кандидатом, щоб очолити політсилу, принаймні про таких людей не чув. Проте, за його словами, остаточне рішення – за з’їздом. Але, якщо його виберуть, відмовлятися від посади голови “Слуги народу” не буде.

“Я б не сказав, що це сильно неочікувано було. В принципі, від самого початку президентської компанії Володимира Зеленського, рік тому, я займався структурами постійно, і власне поле дій для мене є зрозумілим. Я розумію, хто ці люди (представники партії “Слуги народу” – 24 канал). Я з ними пройшов непростий шлях. І попереду у нас – тільки світле мабйутнє”, – підкреслив він.

Щодо своєї діяльності на чолі “Слуги народу” Корнієнко зауважив, що партія має великий пакет змін, які команда, що утворилася на президентських і парламентських виборах, втілюватиме у життя. За його словами, мовиться і про частину депутатів, зокрема мажоритарників.

“Ця програма є пов’язаною передусім із самим партійним будівництвом, яке ми хочемо здійснювати якось по-новому. Тому що за 28 років в Україні яку б партію не будували, але виходило КПРС. Ми хочемо відійти від цього тренду та спробувати побудувати партію за новими принципами. Зокрема, одним із цих принципів є те, що ми не плануємо перемежовувати партію та владу, як це було раніше, коли керівники місцевих адміністрацій були водночас керівниками регіональних осередків “Партії регіонів”, БПП тощо”, – зауважив імовірний голова “Слуги народу”.