Президент США Дональд Трамп, який раніше під час візиту збентежив британську королеву Єлизавету II, заявив, що його засмутило рішення принца Гаррі і Меган Маркл відмовитися від королівських обов’язків.

“Я думаю, що це сумно”, – заявив Трамп.

Президент також зазначив, що позитивно ставиться до королеви Єлизавети II і вважає, що на своїй посаді вона не допускала помилок.

“Я дуже поважаю королеву. З нею не можна так чинити”, – додав президент США в ефірі Fox News.

Раніше принц Гаррі і Меган Маркл поділилися подробицями майбутньої самостійності і незалежності.Гаррі і Меган відмовляться від суверенного гранту, з коштів якого зараз формується п’ять відсотків витрат герцога і герцогині Сассекських. Дане джерело доходу формується за рахунок перерахування 15% доходів від власності Корони – так називається сукупність земель та інших активів, що належать державі. Решта 85% надходять до бюджету Британії.

Також раніше повідомлялося, королівська сім’я Великобританії переживає шок після заяви принца Гаррі і Меган Маркл. Рішення вважають неостаточним.

“Це порушує весь протокол. Це оголошення війни сім’ї … Придворні не можуть в це повірити. Є так багато питань, але вони тільки що зробили це, не замислюючись ні про кого іншого”, – повідомили джерела.