Поблизу тимчасово окупованого Мелітополя російські загарбники втекли із захопленої військової частини, сховалися у лісі, поставили шлагбаум і виставили охорону. 

Про це повідомляє видання “РІА Мелітополь”.

Таке рішення армія РФ прийняла після влучного удару ЗСУ по місцевому аеродрому. Аеродром в Мелітополі ворог використовував як командний пункт і військову базу для літаків і вертольотів.  

Та після удару ЗСУ, окупанти почали проводити ротацію своїх військових баз.  

Спочатку загарбники виїхали з будівлі дитячого притулку у селищі Мирний, де вони раніше організували шпиталь. 

Потім переїхали і ті російські військові, які базувалися у захопленій військовій частині під Мирним. Як повідомляють місцеві жителі, окупанти перебралися до лісу перед Новопилипівкою (село за близько 10 кілометрів від окупованого Мелітополя). У лісі загарбники поставили шлагбаум, біля якого стоять військові з автоматами. 

При цьому, російські військові не припиняють спроб поширення пропаганди серед мирного населення. Зокрема, друкують пропагандистські газети у будівлі захопленої приватної друкарні у селищі Мирний. Потім ці газети вони роздають у містах і селах, фіксуючи це на камеру. 

У виданні припускають, що в цій друкарні пізніше можуть також друкувати так звані бюлетені-опитувальники для проведення псевдореферендуму. 

Та чи ще довго протримається російська армія в Мелітополі – питання сумнівне, адже навіть самі російські окупанти обговорюють можливість свого виходу з тимчасово окупованого Мелітополя.