Нещодавно стало відомо про те, що у ніч на 17 вересня пішов з життя колишній голова Херсонської обласної державної адміністрації Геннадій Лагута.

ОВА лише повідомила, що «передчасно пішов з життя Геннадій Лагута», подробиць вони не вказують.

Журналісти на свої джерела додають, що Лагута помер вночі в одній з київських лікарень.

Лагуті було 49 років. На початок повномасштабного російського вторгнення він був очільником Херсонщини.

Водночас не все так просто, адже у поліції Києва повідомили 24 Каналу, що правоохоронці вже розслідують дивний факт смерті чиновника з Херсонської області. Подію класифікують за статтею 115 – «вбивство, з додатковою кваліфікацією «самогубство» Кримінального Кодексу України.

За словами правоохоронців, наразі продовжується розслідування.

Через таємницю слідства правоохоронці не називають імені, про кого йдеться. Відповідно до оприлюдненої інформації, можна зробити висновок, що мовиться про Лагуту.

Своєю чергою президент Херсонської обласної федерації шахів, депутат партії «За майбутнє» Віталій Богданов зазначив, що до цього колишнього главу Херсонської ОВА нібито три доби шукали й знайшли в парковій зоні та доправили в лікарню. За його даними, до правоохоронців звернулась дружина та адвокат Лагути.

Таким чином Богданов натякає, що Лагута міг скоїти самогубством, оскільки правоохоронці нібито встановили по камерах спостереження, що колишній глава Херсонської ОВА придбав в аптеці багато пігулок.