Народний депутат Сергій Власенко, один з найближчих соратників Юлії Тимошенко пояснив, як керівництво партії «Батьківщини» формує списки на місцевих виборах. В інтерв’ю «Главкому» політик зауважив:

«Ми попросили там, де це можливо, заздалегідь подати розширені списки людей, які теоретично можуть кандидувати. Ми такі списки отримали і зараз над ними працюємо. Звичайно, що центральний апарат партії буде всіляко за цим дивитися і контролювати».

Власенко нагадав, що зараз обираються майже 45 тисяч депутатів загалом, і це величезна кількість. «Звичайно, що в будь-якій роботі, пов’язаній з такою кількістю людей, можуть бути якісь недоліки. Але ми стараємося контролювати тих кандидатів, яких будемо висувати. От я був на Львівщині кілька днів тому і зустрічався з нашою першою десяткою в місті і з першою десяткою в області. Хоча не можна сказати, що це вже якийсь усталений список», – зазначив депутат.

Крім того, депутат розповів про оновлення партії і її депутатського корпусу.

«Є різні люди. Є ті, хто багато років з нами, але не всі з них пройшли випробування владою. І не всі наші нинішні депутати будуть ними й надалі. Тобто якусь частину ми відсіяли. Є й ті, хто доєднався до партії. Це люди, які довго були нашими симпатиками, але стали членами партії нещодавно», – зазначив політик.

Окрім цього, народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко спростував чутки щодо співпраці партії Юлії Тимошенко «Батьківщина» з «Радикальною партією» Олегом Ляшка.

«У нас нема альянсу з Ляшком. Альянс і підтримка – це різні речі. Ми просто вважаємо, що якби «Батьківщина» висунула свого кандидата окремо і він був би зі співставним, як у Ляшка, рейтингом, така конкуренція призвела б до того, що найбільший шанс потрапити до парламенту був би у «слуги народу». Тому ми і готові були зробити крок назад і підтримати Ляшка. Але лише на довиборах по 208 округу», – зазначив депутат.

За словами депутата, наразі партія Тимошенко не планує створювати ніяких альянсів.

«Що стосується альянсів на місцевих виборах, то вони почнуться вже після того, як вибори пройдуть і ми побачимо їхні результати. На сьогоднішній день ніяких альянсів створювати ми не будемо. Так, у нас є домовленості із низкою проукраїнських політичних сил, яких я не буду називати, про певне непоборювання на місцевих виборах. Не про координацію, а саме про непоборювання. А всі альянси будуть у місцевих радах після виборів. Ми будемо вести коректну кампанію щодо певних патріотичних політсил», – сказав політик.