Глава Чечні Рамзан Кадиров пропустив послання Путіна федеральним зборам, що породило обговорення ЗМІ щодо його перебування з 23 лютого в Центральній клінічній лікарні (ЦКЛ) на лікуванні.

Схоже Кадирову вже настільки погано, що треба на кожному кроці будувати лікарні для щоденних обстежень. Такими темпами зовсім скоро ми можемо почути дуже цікаві новини.

Як відомо, влітку до Грозного було доставлено дороге та сучасне медичне обладнання для створення спеціальної палати, призначеної виключно для потреб однієї особи та її захворювання. Це вимагало складної та тривалої процедури в умовах санкцій.

Проте лікарі ЦКЛ тепер періодично відвідують Грозний, коли у глави Чечні виникає загострення захворювання. Сам Кадиров може уникати публікацій про госпіталізацію в ЦКЛ і показувати, що «з ним все гаразд».

Тим часом журналіст відомого російського видання Андрій Колесников натякнув, що глава Чечні Рамзан Кадиров відсутній на засіданні президента через застуду.

 «Необхідно сказати, що якщо дивитися послання не як завжди, а як Рамзан Кадиров, у сенсі простудити і по телевізору, тобто як і я, то все одно багато чого побачиш», – написав він.

За інформацією Bild, у глави Чечні Рамзана Кадирова виникли серйозні проблеми зі здоров’ям. Протягом останніх кількох місяців він помітно погіршився, має видимі ознаки опухлості, а на відеозаписах часто не може розплющувати очі.

Припускається, що у Кадирова виникли серйозні проблеми з нирками. Це стверджує колишній заступник прем’єр-міністра Ічкерії Ахмед Закаєв, який перебуває у вигнанні.

Кадиров вивіз до Чечні лікаря з Об’єднаних Арабських Еміратів, оскільки не довіряє московським медикам. Доктор Ясін Ібрагім М. Ель-Шахат, головний лікар відділення нирок лікарні «Бурджіл» в Абу-Дабі, прибув до Грозного, щоб надавати медичну допомогу Кадирову.