На Харківщині та Херсонщині тривають контрнаступальні дії Збройних сил України. Російські окупанти масово втікають або здаються в полон. Як заявив активіст та політолог Володимир Молчанов, цей неймовірний розгром окупантів увійде у світову воєнну історію, йдеться у сюжеті 24 каналу.

За його словами, якщо вважати, що Куп’янськ уже звільнили ЗСУ, то там залишається лише залізнична станція і прилегле смт Куп’янськ-Вузловий.

Так само Ізюм, який ще не зачищений, але вже залишений окупантами, які змогли втекти. До того ж з оточеного Святогірська росіяни теж втекли. По Лиману точних відомостей немає, самі росіяни пишуть, що там бої, або вони вже теж втекли, – зазначив Молчанов.

На думку експерта в історичні ряди 6-денної війни Ізраїлю проти Єгипту, де була величезна перевага, чи операцію Красної армії на Кримському фронті, буде записана і Харківська контрнаступальна операція.

Бо, попри те, що росіяни в меншості протистояли наступаючим українським частинам, вони не були готові, але в тилу залишалося ізюмське угрупування, яке перевищувала своєю чисельністю тих, хто наступав, – зазначив політолог.

Але, за його словами, це угруповання на Ізюмщині, залишивши важку техніку, зараз безладно втікає, але хтось міг загинути чи потрапити в полон.

Тобто розгром дійсно вартий того, щоб бути записаним у світову воєнну історію. І ті, хто жє його аторами, планувальниками, достойні того, щоб бути поруч з Цезаром, Наполеоном чи інші, вписані в такі аналоги історії, – сказав Молчанов.