На зустрічі з представниками української діаспори в Нью-Йорку президент України Володимир Зеленський розповів про плани щодо повернення Криму і окупованій території Донбасу, а також поділився очікуваннями від майбутніх переговорів з президентом США Дональдом Трампом. 

Так, за словами президента Українського конгресового комітету Америки Андрія Футея, Володимир Зеленський був дуже відкритим з представниками діаспори.

“Він людина, яка несе страшний вантаж на своїх плечах у нинішній ситуації. Але він відверто пояснив нам деякі свої плани, в тому числі по Донбасу, Криму”, – сказав Андрій Футей.

За його словами, Зеленський повідомив, що його план полягає в подальшій захисту української ідентичності, української територіальної цілісності, повернення всіх територій. Також президент поділився своєму баченням ролі американської діаспори, зокрема, в спілкуванні з американською владою щодо подальшого розвитку України.

“Звичайно, кожен хотів би чути більше. Але треба розуміти, що йдуть переговори. Дуже важливі і важкі переговори. З нашими союзниками – з Америкою, Канадою, Францією, Німеччиною. І навіть якби президент хотів сказати все деталі, зараз цього не можна робити “, – сказав Футей.

За словами Андрія Футея, Володимир Зеленський пояснив, чого очікує від зустрічі з президентом США, перш за все, відкритості. “Він хоче почути від Трампа, який його план з приводу України”, – додав Футей.