Нічого незвичайного, просто народний депутат України Владислав Поляк, дарує весільний подарунок своєму синові. Про це першим на своїй сторінці у Фейсбуці написав Михайло Шнайдер, блогер та юрист.

Ось про що йдеться:

У ролі подарунка виступає спорткар BMW ціною близько … 4 мільйони гривень. Ні друзі, вони живуть не просто в іншій реальності, вони живуть на іншій планеті, – підкреслив Шнайдер.

Зазначимо, депутат Владислав Поляк з групи «Довіра» за минулий рік задекларував два житлових будинки в Закарпатській області (в іншому праві власності). Йому виплатили 19,5 тис. Грн компенсації за житло, при тому що його дохід склав більше 43 млн грн.

Окрім того, ще місяць тому, у розпорядженні редакції Мukachevo.net опинилось відео, на якому син депутата Закарпатської облради Владислава Поляка хизується у мережі автівкою батька, ганяє по дорогам з увімкненими спецсигналами.

У всякому разі це зафіксовано на відео, яке було опубліковано на особистій сторінці в Інстаграм сина Власдислава (сина звати як і батька, – ред.) близько місяця тому. На ньому хлопець за кермом Toyota Land Cruiser VDJ200 2017.

Цікаво те, що на відео видно, як на авто з номерами «АО 5000 ВВ» встановлено світлові та звукові сигнали, як у спецтранспорту, що є порушенням законодавства.

До речі саме про це авто раніше писало Мukachevo.net, депутат Владислав Поляк віддав за нього 2,5 мільйона, але інформацію про цю покупку він оприлюднив у декларації пізніше, чим порушив закон про запобігання корупції.

Зробити він це мав протягом 10 днів після придбання.

Як можна побачити з інформаційного запиту, Владислав Поляк старший дійсно володіє автівкою Toyota Land Cruiser VDJ200 2017, об’ємом двигуна 4461.куб.см.

Варто зазначити, що сам нардеп Владислав Поляк одним із перших в 9 скликані «попався» у Верховній Раді одразу на декількох порушеннях – згідно з новим законом та за умови доведеної у суді вини, йому загрожує позбавлення мандата.

Позафракційний нардеп Владислав Поляк був спійманий камерами журналістів на кнопкодавстві. Саме Поляк став першим депутатом, який підпадає під дію нового закону про криміналізацію неособистого голосування.

Так мажоритарник із Закарпаття Поляк на пленарному засіданні Ради «відзначився» неправомірними діями, при чому не раз – він неодноразово кнопкодавив під час голосування за поправки до проекту закону про обіг земель сільськогосподарського призначення.

Почалося все з того, що при електронній реєстрації на засідання 21 лютого він натиснув на кнопку на місці праворуч і вже після цього на своєму місці. Далі, на опублікованих порталом відео-доказах видно, як Поляк голосує на порожньому місці праворуч – це місце закріплене за депутатом групи «Довіра» Василем Петьовкою, а опісля – натискає на кнопку вже на своєму пульті. Це, нагадаємо, відбувалося під час голосування за поправку №1223 законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення. Крім того, Поляк тиснув не тільки на свій пульт при голосуванні за поправки №1420 (вищезгаданий законопроект). Депутат, і на відео і скрінах це чітко видно, в першу чергу натиснув на кнопку на своєму пульті і опісля кнопкодавив на порожньому місці праворуч від нього. На табло загального голосування «результати бурхливої діяльності» народного обранця підтвердилися.