Даміану 14 років, Максиму – 5,5 і обоє хлопчика мають вади, які потрібно виправляти.

«Дьома народився з деформацією обличчя, але в пологовому будинку заспокоїли, що через 3 місяці минеться. Але цього не сталось, дитині діагностували лімфангіому. У 8 місяців з’явилися перші судоми, ми з синочків потрапляємо в 8 дитячу інфекційну лікарню, де ставлять нам діагноз епісиндром», – розповідає мама хлопчика.

Відтоді почалася боротьба за здоров’я сина і постійні лікарні і діагнози, які лише додавалися. З часом батьки зважилися на ще одного сина, та ніхто не думав, що і в нього виникнуть ускладнення. “В 3 роки синочок не заговорить, після обстежень, аналізів і консультацій – мінімальна мозкова дисфункція, синдром збудливості з дефіцитом уваги», – розповідає жінка.

Тож батькам доводиться витрачатись на лікування уже одразу двох синів, до того ж, стан старшого останній часом почав ускладнюватися.

«Він росте, змінюється організм і йому стало гірше: почастішали нічні напади з втратою свідомості і зупинкою дихання, стали сильніше і важче, постійний тремор рук, з’явилися і денні напади, погіршився сприйняття інформації, погіршився зір, знизився імунітет», – розповідає мама Дьоми.

Родина вже не справляється із фінансовим навантаженням, мама дітей благає про допомогу, щоб подарувати хлопчикам більш самостійне майбутнє.

«Я благаю допомогти мені продовжити лікування моїх діток, дати їм шанс стати на ноги. З епілепсією люди живуть все життя, це не заважає їм працювати, створювати сім’ю, головне правильне лікування, для якого необхідні дослідження. А Максимчика можна повністю вилікувати, не можна опускати руки, потрібно продовжувати заняття, лікування і корекції. Дуже прошу допомоги для своїх діток», – просить мама дітей.

Реквізити для допомоги:

Банк «Аваль» 4149 5010 1031 7577 Бринза Таисия Владимировна