Рада нацбезпеки й оборони у квітні запровадила персональні санкції проти контрабандистів. Щодо цього РНБО отримала лист від Арсена Авакова.

Про це заявив Олексій Данілов в інтерв’ю “Перші особи” на 24 каналі.

За його словами, Аваков сказав, що є люди, які безпосередньо брали участь у процесах, пов’язаних саме зі співпрацею з контрабандистами. 

Аваков дав відповідне доручення

Данілов розповів, що це не було рішення, а доручення провести перевірку цих осіб. Ті люди, які виконували його, не знайшли в їхніх діях жодних непорозумінь.

Однак вони навіть не очікували, що з 1 липня буде інша перевірка кожної особи. Вже після цього можна буде побачити, хто мав рацію.

”У нас був лист міністра внутрішніх справ Авакова. Він сказав, що на їхній погляд, є люди, які безпосередньо брали участь у процесах, пов’язаних саме зі співпрацею з цими контрабандистами”,– заявив він. 

За словами Данілова, усі рішення, які ухвалює РНБО, та доручення, які вона дає, контролюють. Вони не можуть дозволити собі схибити перед суспільством.

Нагадаємо, секретар РНБО також розповів, що на своїх досягненнях зупинятися не збирається.

”Ще раз наголошу. Для нас прізвище, ім’я, по батькові не мають жодного значення. Якщо за тими документами, які подають в апарат РНБО і просять ухвалити ті чи інші рішення, їх ухвалюють публічно, вони обговорюються. Ба більше, якщо хтось вважає, що в нас там усе тихо, то в нас інколи дуже запеклі дискусії. Тому що там усі люди з досвідом, з юридичною освітою. Там представлені всі гілки влади. Немає жодної гілки влади, яка не представлена. Верховна Рада в особі спікера нашого парламенту. Офіс генпрокурора в особі генерального прокурора. Національний банк в особі голови Нацбанку, наші розвідки, Міністерство оборони, прем’єр-міністр”.

Нагадаємо, Рада нацбезпеки й оборони 10 квітня запровадила персональні санкції проти 10 контрабандистів. 
Вже на засіданні 15 квітня РНБО ухвалила нові обмеження щодо осіб, пов’язаних з контрабандистською діяльністю. 
Володимир Зеленський 21 квітня ввів у дію 2 пакет санкцій РНБО. Мовилося про застосування персональних економічних та інших обмежень щодо 13 громадян та 95 компаній.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.