Льовочкін може надавати підтримку Гриценко, щоб відібрати голоси у Тимошенко на користь своїх партнерів, передає Корупція.Інфо

Різні результати соцопитувань показують високий рейтинг підтримки Анатолія Гриценка, в той час як його реальні результати на виборах залишають бажати кращого. Поясненням цього може бути лише те, що політик купує потрібні йому результати досліджень, пише «bigmir.net».

Популярне: "Всі приїхали висловити співчуття, а він…": Мер одного з міст вразив українців своїм вчинком на могилі воїна

Автор матеріалу нагадує, що один з політологів в лютому зловив Гриценко на тому, що той заздалегідь знав результати опитування групи «Рейтинг».

Відзначається, що партія "Громадянська позиція", яку очолює Гриценко, на парламентських виборах 2014-го року до Верховної Ради не пройшла, набравши 3,1% голосів. Хоча соціологи напередодні виборів пророкували їй подолання 5% бар'єру. Подібна історія станеться і на виборах 2019 року, прогнозує видання.

У матеріалі йдеться, що секрет Гриценко в тому, що саме давній приятель сім'ї екс-міністра ще з кінця 1990-х. «Регіонал» Сергій Льовочкін стоїть за фінансуванням нинішньої «розкрутки» Гриценко в якості кандидата на пост президента України. Звідси і публічне «похвала» «свого» кандидата в ЗМІ, вважає автор матеріалу.

При цьому наголошується, що в умінні аналізувати і прораховувати ситуацію ні Гриценко, ні Льовочкіну, не відмовиш, оскільки вони в куплені ними рейтинги не вірять і самі. Виходячи з цього автор припускає, що витрати на рейтинги Гриценко виправдовуються протистоянням екс-міністра з Юлією Тимошенко, у якої він відбирає голоси.

Одержувачами вигоди же від цієї комбінації можуть стати, крім самого Гриценка, Сергій Льовочкін та його партнери в особі Бойко, Фірташа і Новінського. Свою вигоду отримує і діючий президент Порошенко, який при такому розкладі може зберегти шанси на другий термін.