Як наразі встановлено, дівчинка померла від отриманих травм, заподіяних 26-річним вітчимом.  

Подія сталася у Рожнятівському районі. Повідомлення про те, що до Перегінської лікарні автомобілем «швидкої допомоги» доставлено маленьку дитину без ознак життя, надійшло в поліцію учора, 11 січня близько 12 години. За словами матері дівчинки, медиків викликали після того, як самопочуття дитини різко погіршилося. Лікарі намагалися врятувати немовля, утім їх зусилля були марними.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргомНадалі під час з’ясування працівниками поліції обставин події виявилося, що дитина отримала тілесні ушкодження, які згодом призвели до її смерті, ще близько 3 години ночі. Тілесні ушкодження дитині наніс співмешканець матері, якого розлютив плач. Чоловік підійшов до візочка, де лежало дитя, та декілька разів вдарив малесеньку дівчинку по голові. За висновками медиків, дитина загинула від отриманих травм головного мозку.

За заподіяння смертельних тілесних ушкоджень дитині підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від семи до десяти років, інформує Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.