11 січня у Києві на вулиці Миколи Голега у Солом'янському районі виявили тіло молодого чоловіка, який розбився в результаті падіння з висоти. Про це повідомили в прес-службі Головного управління Національної поліції Києва.

У поліції повідомили, що в  Солом'янське управління близько 13:00 надійшло спілкування про те, що тіло хлопця  було виявлено на вулиці Миколи Голега  з вираженими ознаками падіння з висоти.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргомПісля слів інформаторів, на місце одразу виїхали лікарі швидкої допомоги та наряд поліції.

Правоохоронці повідомили, що по приїзду лікарі констатували смерть молодого хлопця. У Солом'янському відділі поліції цю подію було зареєстровано як "самогубство".

Як повідомляють деякі ЗМІ, хлопцеві було 19 років. Він зістрибнув з 13-го поверху багатоповерхового будинку.

Нагадаємо, раніши ми повідомляли про те, що ув Києві 28-річна дівчина звела рахунки з життям, вистрибнувши з 23 поверху.Тіло дівчини знайшов двірник, який рано вранці прибирав вулицю Зарічну. Дівчина померла відразу від отриманих на місці події травм, пролежала вона десь з 3 ночі до 8 ранку.