Міський голова Харкова Геннадій Кернес здивував даними, які вказав у своїй електронній декларації.

Про заповнення електронної декларації Кернес показово повідомив під час засідання Харківської міськради у середу, 26 жовтня, повідомляє Корупція.Інфо

У своїй декларації Кернес зазначив, що з січня 2002 року орендує житловий будинок площею 7 квадратних метрів у Володимира Ярмака, а з липня 2012 року – ще кімнату площею 57,30 квадратні метри в готелі "Національ", бо власну квартиру продав.

c

В розділі "цінне рухоме майно (крім транспортних засобів)" мер Харкова скромно вказав, що має 11 годинників. Задекларований першим годинник Patek Philippe Skeleton 5180/1G-010 коштує 97 700 доларів, F.P.Journe Tourbillon Souverain з трьома хронометрами – приблизно 130 тисяч доларів.

Серед вказаних Кернесом годинників також значаться: Rolex, Pro Hanter Milgauss, Cedrik Johner. Abyss Dual Time, Patek Phillipe. Grand Complications, Audemars Piguet, Royal Oak Perpetual Calendar.

Кернес вказав, що торік володів акціями АК "Харківобленерго" (10шт) та ПАТ "Реал-Банк" (1 872 529 штук) і отримав майже 12 тисяч дивідендів від компанії з управління активами "Фінекс-капітал".

cc

Мав доходи мер Харкова і від відчуження рухомого майна, нерухомого майна та цінних паперів і корпоративних прав, покупцем яких була його цивільна дружина Оксана Гайсинська.

Впродовж звітного періоду Кернес продав Гайсинській квартиру, автомобіль та цінні папери.

ccc

У декларації Кернеса також зазначено, що в 2015 році він витратив на придбання рухомого майна та цінних паперів трохи більше 4,8 мільйона гривень. Більшу частину своїх заощаджень він зберігає не на рахунку в банках, а у готівці – 42 314 300 гривень.

cccc