алексеев

У мережі з’явилися ролики, в яких голос, дуже схожий на голос депутата Сергія Алексеєва, доповідає про успішне вирішення питань у Вищому адмінсуді, повідомляє Коррупція Інфо з посиланням на golos.ua.

Головний герой також нагадує про необхідність оплати послуг, яка, за заведеною в таких колах схемою, здійснюється рівними частками до і після вирішення проблеми.

Алексеєв, нардеп від «Блоку Петра Порошенка», у виборчому штабі на місцевих виборах відповідає за юридичне забезпечення виборчої кампанії. Алексеєв є співзасновником адвокатської компанії «Алексеєв, Боярчуков і партнери», зі складу якої офіційно вийшов, отримавши мандат. У парламенті вищевказаний депутат є заступником голови Комітету з питань правової політики і правосуддя.

У недавньому минулому Алексеєва не раз звинувачували у використанні службового становища для тиску на суди, фіктивному банкрутстві та ухиленні від сплати податків.

 

Як відомо, колишній голова Апеляційного суду міста Києва Антон Чернушенко раніше звинуватив Адміністрацію Президента в систематичному тискові на суди різних інстанцій.