тягнибок

Депутати – свободівці вимагатимуть відставки уряду Арсенія Яценюка. Така резолюція була ухвалена у суботу 5 грудня в Києві під час проведення загальних зборівдепутатів обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад та сільських, селищних, міських голів від Всеукраїнського об'єднання «Свобода». Загалом документ підтримали більше ніж 1 700 депутатів усіх рівнів від «Свободи».

«Сьогодні нами ухвалена резолюція про відставку уряду Яценюка за його антинародну антиукраїнську і антисоціальну політику. І так само ми ухвалили резолюціїщодо припинення в Україні політичних репресій. Зокрема, проти свободівців, які піддаються їм за свою політичну позицію», – зазначив лідер політичної сили Олег Тягнибок.

Він наголосив, що депутати-свободівці ініціюватимуть ухвалення заяви на сесіях місцевих рад. Окрім того, Тягнибок анонсував на 8 грудня велику акцію протесту проти дій уряду та з вимогою його відставки  (вівторок, 9.30, площа біля будівлі Верховної Ради).

В резолюції зборів зазначається, що результатом діяльності уряду на чолі з Яценюком «стало божевільне зростання комунальних тарифів, урізання соціальних стандартів, намагання розпродати стратегічні та прибуткові підприємства і землю сільськогосподарського призначення, свавілля репресивно-каральних органів, переслідування політичних опонентів, кидання за ґрати націоналістів-учасників війни та революції, волонтерів.

«Свобода» вважає, що Яценюк та його уряд займалися лише імітацією реформ, лобіюванням інтересів олігархічних кланів, знищенням політичних конкурентів. Політична сила звинуватила Кабмін у збільшені тарифів на енергоносії для населення без будь-яких на те економічних обґрунтувань.

««Успіху» уряд Яценюка досягнув лише в небачених до цього обсягах корупції. Дії чинних високопосадовців не дають змоги розслідувати корупцію уряду Азарова та повернути награбоване державі. Кошти на оборону розкрадають, досі левову частку забезпечення армії здійснюють волонтери – без цієї допомоги армія була би голодна, гола і боса. Проект «Стіна», який так піарилиЯценюк та Аваков, випарувався разом із сотнями мільйонів гривень, спрямованих на нього з бюджету, Широкого розголосу набули факти корупції, рейдерства і торгівлі посадами у безпосередньому оточенні прем’єр-міністра. При цьому сам Арсеній Яценюк продемонстрував повну неспроможність керувати урядом у складних для України умовах та абсолютну відсутність розуміння ситуації і бачення шляхів виходу з глибокої соціально-економічної кризи», – наголошує «Свобода».