1402554373_lutc_3

Голова фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко заявив, що не може відповідати за дурість і популізм окремих політиків з команди.

Пояснення Юрія Луценка, який написав заяву на звільнення з посади голови фракції БПП, з'явились на сайті партії.

Голосування на поталу популізму, напад псевдолюбові до народу обійшовся би в 90 млрд грн з української фінансової системи. Це рівно стільки ж, скільки складає військовий бюджет України. Депутати прекрасно розуміють, що цих грошей немає, що це неможливо, але кожен з них захотів бути добреньким до майже 75 тисяч позичальників. Проте не можна бути добреньким до 75 тисяч, внаслідок чого постраждають 45 мільйонів українців, – наголосив Луценко.

За його словами, такі дії взагалі можуть покласти край існуванню України."Для мене був шокуючим той факт, що 72 народні депутати фракції партії "Блок Петра Порошенка" натиснули кнопку "за", хоча на фракції було ухвалено інше рішення — протилежного змісту", — зауважив Луценко.

Учорашнє голосування стало вже не черговим дзвінком, а гучним набатом по ефективній коаліції. На жаль, політичні амбіції, політичні розрахунки щонайменше трьох фракцій коаліції постійно дестабілізують роботу парламенту і зривають реформи, – констатував політик.

Луценко зауважив, що у двох найбільших фракціях існує проблема дисципліни, але так само далека від командної гри і робота інших учасників коаліції. Він не виключає також, що окремих членів коаліції доведеться виключити. Це може відбутись після зустрічі у вівторок.

Нагадаємо, Президент викликав на зустріч Юрія Луценка, який подав заяву про відставку з посади голови фракції партії "Блок Петра Порошенка".

Джерело: Корупція.Інфо