Вдень, 11 лютого у будівлі Генеральної прокуратури України на вулиці Борисоглібській помер Андрій Сайчук – колишній прокурор, підозрюваний у вчиненні злочинів проти «майданівців». 

Про це повідомив прокурор Департаменту спецрозслідувань ГПУ Олексій Донський, повідомляє УНІАН.

"Це відповідає дійсності. Мені від слідчих стало відомо. Це Андрій Сайчук. Він приходив сьогодні знайомитися з матеріалами кримінального провадження. Він ознайомився, не скаржився ні на стан здоров'я, ні на що. Після того, як він ознайомився, він пішов і вже біля ліфта (там очевидиця була – прибиральниця) різко впав, посинів, йому стало погано, і там біля ліфта до приїзду "швидкої" ще помер", – повідомив Донський. 

Він додав, що причини смерті має встановити судово-медична експертиза. 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Він (Сайчук) зранку був в суді сьогодні. Там зараз слідство вже давно завершено, і мало відбутися засідання щодо обмеження строків ознайомлення з матеріалами провадження, але його перенесли з якихось причин. То в суді його ще бачили: жодних ознак того, що якісь проблеми у нього зі здоров'ям, – не вбачалося", – сказав Донський. 

Прокурор нагадав, що Сайчук підозрювався за епізодом, який стосується побиття «майданівця» Миколи Пасічника, якого надалі обвинуватили в організації масових заворушень.